Yükleniyor...

Erken Rezervasyon Nedir? 1

 

Erken Rezervasyon Nedir?

Genelde seyahat acentalarının uygulamış olduğu, yaz dönemlerinde yapılması planlanan tatilin indirimli ve özel fiyat seçenekleriyle satıldığı dönemlere “erken rezervasyon” denir. Sezon başladığında yüksek fiyatlı otel rezervasyonu yapmak yerine erken rezervasyon yaparak avantajlı bir şekilde indirimli olarak tatilinizi planlayabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ve indirimlerden yararlanmak için sizde tatil planınızı önceden yapın ve erken rezervasyon ile keyifli ve ekonomik bir tatil geçirin. Erken rezervasyon ile Türkiye’de ki tüm tatil bölgelerinde dilediğiniz tarihte istediğiniz özelliklere sahip otel veya tatil köyü bulabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Avantajları Nelerdir?

  • Sezon açıldığında sunulan fiyatların yarısına varan indirimlerle bütçenizi koruyabilirsiniz.
  • Tatil planlalarınızda “otelde yer var mı acaba” gibi soruları düşünmekten kurtulmanızı sağlar.
  • Planlı bir tatil geçirmeniz için idealdir.

Erken Rezervasyon Yaptırmanın Amacı Nedir?

Temel olarak erken rezervasyon yaptırmanın amacı kaliteli tatili uygun fiyata kullanıcılara aktarmak. Örneğin; Yaz sezonunda 190 TL olan bir otelde erken rezervasyon yaptırarak 90 TL gibi bir rakama tatil yapabilirsiniz.

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>